Doğum Haritasının Faydaları

Takipçilerimizden en çok duyduğum sorulardan biri de “doğum haritasının faydaları nelerdir?” sorusudur. Çok talep gelince bu soruyu açıklama gerektiği hissettim.

Doğum haritası analizi, bir yol haritasıdır. Parmak izimiz kadar biricik ve tekil olan kaderimizin bütün kodlarını taşır. Niçin bu dünyaya geldik? Görevimiz ve yaşam amaçlarımız neler? Neleri öğrenerek tekâmül etmemiz gerekir? Hepsi doğum haritamızda gizlidir. Doğum haritası adeta bir pusula işlevi görmektedir. Ne zaman evlenmeliyiz? Ne zaman işe başlamalı veya iş kurmak gerekir? Ne zaman çocuğum olacak veyahut çocuğum olacak mı? Daha nice sorular doğum haritamızda potansiyel olarak yer almaktadır. Doğum haritasını analizi bu ve bunun gibi pek çok konuda size yardımcı olur.

Hayatınızda anlamlandıramadığınız ne varsa doğum haritasında cevabı vardır. İçinden çıkamadığınız konuları neden yaşadığınızı doğum haritanıza bakarak söyleyebiliriz. Hayatta her şeyin bir manası var ve bizler yıldız tozlarıyız. Dünyaya deneysel olarak gelmedik. Bütün bunların bir anlamı var. Doğum haritası ise bizim pusulamızdır. Doğum haritası burç yorumlamadan ibaret değildir. Belirli matematik hesapları yapıldıktan sonra ortaya konur. İnsan hayatının en önemli dönüm noktaları, hedefleri, gidebileceği yönler uzman bir astrolog tarafından yorumlanır ve danışana iletilir.

Astrolog Zehra Şahnaz

Önceki Makale

2 Yorum

  1. Saida

    Selam ben Azerbaijanda katılıyorum Seide Şirinova 27-06-1985 sabah 10-11 saatlerinde Baku dogulmuşum dogum xaritamı bilmek istiyorum

  2. Nalan

    Doğum haritası çıkarmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Bir Yorum Yaz

© 2020 Doğum Haritası

Created by Sarp Bilişim