Doğum Analizi Nasıl Yapılır?

En çok karşılaştığımız sorulardan biri doğum haritası analizi nasıl yapılır? oluyor. İçinde birçok unsuru barından bu analizi sizler için açıklamaya çalışalım.

Bir doğum haritası grafiği yorumlamak, harita sahibinin verdiği bilgilerinin doğru olmasıyla yakından ilişkilidir. Doğum haritası, uzman bir astrolog tarafından üzerinde detaylı bir biçimde çalışılarak yorumlanır. Haritanın gösterdiği bütün potansiyelleri inceler. Astroloji bir sembol dilidir. Astrologlar doğum haritasındaki bu sembolleri okur, sentez yaparak doğum
haritası analizini çıkarırlar.

Doğum haritası yorumlamayla alakalı olarak pek çok teknik vardır. Öngörüm ve kehanet sistemi olan astroloji, kişinin hayatına dair çok önemli dönemeçlere işaret edebilir. Doğum haritası analizi doğru ellerde doğru kişiler tarafından yapılmalıdır. Güneş ve Ay dönüş haritaları, ilerletilmiş progres haritalar çıkarılarak kişinin hayatına ilişkin öngörümler ve kehanetler yapılabilir.

Doğum haritası, kaderdir. Onu değiştirmenin mümkünü yoktur. Ancak cüzi iradenin bize verildiği kadarını kullanabiliriz. Bütün potansiyellerimiz doğum haritamızda gizlidir.

Astrolog olarak, kesin sonuçları, olacakları değil, olasılıkları ve potansiyelleri inceleriz. Astroloji falcılık değildir ya da astrologlar kaderi tayin edemezler. Özgür iradenin temsilcileri olarak, her zaman seçeneğimiz vardır ve yaptığımız seçimler, özgür irademizle aldığımız kararlar kendi belirlediğimiz kaderimizdir.

Astrolog Zehra Şahnaz

Sonraki Makale

Önceki Makale

4 Yorum

 1. Gizli

  Doğum haritası için hangi bilgiler gerekli?

  • admin

   Doğum yeriniz, saatiniz ve gününüz yeterli olacaktır.

 2. Muhammet Durmuş

  Merhaba ücretleri öğrenebilir miyim?

 3. Aysel

  Doğum haritamı öğrenebilirmiyim beni neler bekliyor sağlık ve iş hayatım nasıl olacak

Bir Yorum Yaz

© 2020 Doğum Haritası

Created by Sarp Bilişim