Danışanlarımızın Görüşleri

Doğum Haritası konusunda uzman olan Astrolog Zehra Şahnaz’ın birçok danışanı bulunmaktadır. Doğum haritası analizlerini yazılı olarak veya bireysel görüşme şeklinde gerçekleştirmektedir. Bu hizmeti alan danışanlarımızın görüşleri de bizler için çok önemli. Bu görüşleri ve yorumları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Hangi konuda olursa olsun Zehra Hanım’dan aldığınız desteği yorumlar ve bizlerle paylaşırsanız çok mutlu oluruz.

37 Yorum

 1. Melda

  Herkese merhaba. Bende buradaki ve ekşisözlük’teki güzel yorumlar üzerine Zehra hocamdan randevu aldım. Sabırsızlıkla bekliyorum. 🙏

 2. Cihan

  bende bir haber sitesinde rastladığım zehra hocamdan doğum haritası danışmanlığı aldım. yazdıkları oldukça anlaşılır ve tatmin ediciydi. kendisine teşekkür ediyorum.

  • Astrolog Zehra Şahnaz

   Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. İyi günler.

 3. Gizem

  Doğum haritası analizinde yıllık bir analiz var mı? Mesela ben bu yılı merak ediyorum. Böyle bir şey mümkün mü?

  • admin

   Merhaba Gizem Hanım; doğum haritası analizimizin içerisinde bulunduğumuz yıla dair analiz içeren bir bölüm yer almaktadır.

 4. Tuğba

  merhabalar bende kendim ve nişanlım için doğum haritası analizi yaptırdım. zehra hanım kendi isteğiyle ikimizin analizi dışında ilişki uyumumuza da baktı. ilgileri üst düzeydeydi kendilerine teşekkür ediyorum.

  • Astrolog Zehra Şahnaz

   Çok zarifsiniz Tuğba Hanım, güzel sözleriniz için teşekkürler.

 5. Zümre

  Ben Almanya Berlin’den Zümre. Zehra Hanımı internetten doğum haritası ile ilgili araştırma yaparken tanıdım. Doğum haritamı analiz ettirdim ve bazı sorularla kafasını şişirdim 🙂 Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  • Astrolog Zehra Şahnaz

   Estağfirullah Zümre Hanım 🙂 Ben teşekkür ederim, yıldızınız pusulanız olsun.

 6. Münevver

  Zehra Hanıma oğlum ve kendim için doğum haritası analizi yaptırdık ve çok memnun kaldık. Farkında olmadığımız birçok şeyin farkına vardık. Kendisine başarılar diliyorum.

  • Astrolog Zehra Şahnaz

   Bende size ve oğlunuza güzel bir ömür diyorum. Çok teşekkürler.

 7. serpil

  Merhaba bende doğum haritamı çıkarttırmak istiyorum nasıl irtibata geçebilrim

 8. Safiye

  Zehra Hanım’a bende doğum haritamı yorumlattım. 25 Sayfalık hoş bir pdf ile hayatımı özetledi resmen. Farkında olmadığım özelliklerimi bana gösterdi. Teşekkürler Zehra Hanım.

  • Astrolog Zehra Şahnaz

   Her şey gönlünüzce olsun. İyi günler.

 9. Merve Bağcı

  Merhabalar ben erkek arkadaşımın doğum haritası analizini yaptırmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

  • admin

   Bir ebeveyn, yaşı reşit olmayan çocuğuna bu danışmanlığı alabilir. Fakat bir eş, bir arkadaş; bir başkasının analizini kişinin kendi rızası olmadan yaptırması etik değildir. Bilginize sunarız.

 10. Hande yılmaz

  Merhaba doğum tarihimi biliyorum fakat doğum saatimi annemin hatırladığı kadarını biliyorum.. Yani tahmini saatini biliyorum.. Bu şekilde doğum Haritası analizi yapılabilir mi?

  • Astrolog Zehra Şahnaz

   Doğum haritasına bakarken tahmini bir saatle sağlıklı bir yorum yapılamaz. Doğru çıkmaz. Doğum saatinizin net olması gerekir. Sevgiler..

 11. Halis

  İlk başlarda yıldız haritası işini ücretsiz sanıyordum. Ücretsiz yazan sitelere girip baktığımda ya harita var yorum yok ya da harita ve birkaç cümle yorum geldi. Bu iş böyle olmaz diye düşünüp araştırdım. Birçok astrologla görüştüm. Bir astrolog televizyon programına çıkmışsa 1000 liradan kapıyı açıyor. Sonrasında bu siteyi ve Zehra hanımı buldum. Makul ücreti görünce yaptırdım. Allah kendisinden razı olsun. Beni, benim bilmediğim özelliklerimi de ekleyerek o kadar güzel özetlemiş ki anlatamam. Özellikle potansiyellerimi farketmemi sağlaması en büyük artısı. Arkadaşlarıma da tavsiye ettim. Yolu açık olsun.

  • Astrolog Zehra Şahnaz

   Halis Bey, güzel yorumlarınız için müteşekkirim. Sevgiler..

 12. Mürsel Demirel

  Astrolog Zehra hocama teşekkür ediyorum. Yıldıznamemi açıklayıcı bir şekilde yorumladığı için. Sağlıcakla kalın.

  • Astrolog Zehra Şahnaz

   Zarif yorumunuz için ben teşekkür ederim, sevgiler..

 13. Fatma

  Yıldız haritası yorumlama ücretli mi? Ücretliyse ne kadar?

 14. Tuğba Keser

  1 haftaya randevu verdiler verdikleri günün akşamı whatsapp ve mail olarak 12 sayfa analizimi gönderdiler. Tam beni tarif etmiş, gerçekten 34 yıllık hayatımı 12 sayfa ile anlatmış sanki. Belkide daha önce bunları bilseydim hayatıma yön vermem daha doğru şekilde olurdu. Gerçekten çok güzel bir şey bu “Doğum Analizi” ben bunu ve Zehra hanımı başkalarına da tavsiye edeceğim. Emeği geçen herkeste Allah Razı olsun. Pusulam oldunuz yolunuz açık olur inşallah.

  • Astrolog Zehra Şahnaz

   Teşekkür ederim, çok naziksiniz…

 15. Nimet Büşra

  Bu siteyi internetten buldum. Doğum haritamı çıkartıp analiz ettirdim. Oldukça detaylı ve anlaşılır bir şekilde analiz edilmişti. Hatta benim sorduğum birçok soruya sıkılmadan cevap verdiler. Teşekkür ediyorum.

  • Astrolog Zehra Şahnaz

   Güzel sözleriniz için müteşekkirim.

 16. Mehmet Kul

  Merhabalar Zehra hanım, ben doğum haritası analizi yaptırmak istiyorum. Fakat benim doğum günüm belli değil sadece mevsimsel olarak biliyorum. Bu şekilde analiz yapılabilir mi?

  • Astrolog Zehra Şahnaz

   Bu şekilde analiz yapmak maalesef mümķün degil. Doğduğunuz günü bilmiyorsanız hiçbir astrolog size yardımcı olamaz, yaparım diyen yalan söylüyor, sizi kandırıyordur. Sevgiler.

 17. Mert Kilimli

  Zehra hanıma bende teşekkür etmek istedim. Doğum haritası analizi için başta tereddütlerim vardı ancak iyi ki yaptırmışım diyorum. Hayata ve sahip olduklarıma daha fazla bağlanmamı sağladı. Tekrar teşekkürler.

  • Astrolog Zehra Şahnaz

   Güzel sözleriniz için müteşekkirim.

 18. Mehmet Vedat Çerçi

  İş yaşamım kötü gidiyordu. Doğum haritamı yorumlatıp nerede yanlış yaptığımı anlamak istedim. Zehra Hanım’ın yaptığı analiz beni oldukça rahatlattı ve motivasyonum arttı. Teşekkür ediyorum.

  • Astrolog Zehra Şahnaz

   Ne mutlu bize Mehmet Bey, sevgiler…

 19. Makbule Tokatlı

  Bende doğum haritam için Zehra Hanım’dan destek aldım. Doğum haritamı ve analizini kısa sürede teslim aldım. En büyük endişem analizin anlaşılır olup olmayacağıydı. Ancak o kadar akıcı ve anlaşılır bir dili vardı ki çok memnun oldum. Her şey için teşekkür ediyorum.

  • Astrolog Zehra Şahnaz

   Beklentileri karşılamak güzel şey.. Teşekkür ederim.

 20. Merve Çağatay

  Kendisine internetten ulaştım. Doğum haritamı çıkartmak istiyordum. 6 Günde tüm detaylarıyla hayatımı önüme serdi 🙂 Astrolog Zehra Şahnaz’a teşekkür ediyorum ve işinde başarılar diliyorum.

  • Astrolog Zehra Şahnaz

   Teşekkür ederim, sevgiler…

Bir Yorum Yaz

© 2020 Doğum Haritası

Created by Sarp Bilişim